Produkty umożliwiające
oszczędność energii oraz zwiększające
konfort and in zamieszkania

Co trzeba wiedzieć aby
Imprimer Envoyer a un ami

Chronić siebie przed włamaniem i usterkami domowymi

System alarmowy: niezbędna ochrona przed kradzieżą

Dom, to miejsce, w którym czujemy się bezpiecznie i często zapominamy od ryzyku włamania i kradzieży. Dlatego jeżeli jeszczce nie podjąłeś decyzji o zainstalowaniu systemu alarmowego Delta Dore proponuje rozwiązania proste a jednocześnie niezawodne do ochrony przed włamywaczami i innymi zdarzeniami w Twoim domu.

Od najprostszego do pełnego zabezpieczenia, elementy systemu alarmowego mogą być dostosowane indywidualnie do potrzeb i wymagań każdego użytkownika: dzieci, dorosłych, nastolatków lub osób starszych. Dlatego wybór elementów sterujących alarmem jest szeroki; od zwykłego pilota-breloka poprzez klawiaturę cyfrową do ekranu dotykowego, smartfona czy tablet. Każy użytkownik znajdzie to co odpowiada właśnie jemu.

 

Dlaczego Alarm bezprzewodowy?

Dltego, że jest łatwy w instalowaniu. Wybór systemu radiowego nie wymaga żadnych dodatkowych prac montażowych, kucia ścian czy przeciągania kabli i nie wiąże się z z żadnym ryzykiem zmiany wystroju mieszkania!

Dlatego, że jest niezawodny. Technologia radiowa oparta na dwóch różnych częstotliwościach jest gwarancją na wszelkie próby włamania się do systemu. Dodatkowo, zmieniający się kod ( Rolling Code), jest narzędziem przed piratami, co pozwala uniknąć wszelkiego rodzaju próby złamania kodu wewnętrznego centrali alarmowej.

Dlatego, że to system ewolucyjny. Chcesz zabezpieczyć dodatkowe pomieszczenia? Możesz w każdej chwili i dowolnym czasie dodawać nowe czujniki i elementy ochrony bez ingerencji w istniejący już system alarmowy w Twoim domu..

 

Bądź w kontakcie z Twoim domem gdziekolwiek jesteś!

Wybór dobrego systemu alarmowego to przede wszystkim identyfikacja stref w mieszkaniu, w których zostaną umieszczone odpowiednie czujniki:
- czujniki otwarcia lub obwodowe do drzwi i okien,
- czujniki ruchu do uczęszczanych ciągów komunikacyjnych jak korytarz lub schody.
Zaleca się łączenie tych dwóch typów czujników w domach jednorodzinnych lub na parterze.

W połączeniu z systemem działania strefowego umożliwia niezależne funkcjonowanie poszczególnych stref nadzoru. Na przykład strefa obwodowa zapewnia ochronę wejścia do mieszkania nawet w czasie, gdy domownicy przebywają w nim.

Poprzez dodawanie czujników innego typu do antywłamaniowego systemu alarmowego można również zapewnić ochronę mieszkania i jego mieszkańców przed niebezpieczeństwami, jakie mogą się przytrafić w obrębie domu.
- wolno rozwijające się ognisko zapalne wykrywane przez optyczny czujnik dymu,
- wyciek wody lub innej cieczy wykrywany przy pomocy czujnika wycieku,
- dłuższa przerwa w dostawie prądu wykrywana dzięki czujnikowi odcięcia zasilania.

Każde z tych zdarzeń mających miejsce w obrębie domu jest sygnalizowane przy pomocy syreny wewnętrznej o charakterystycznym dźwięku.

 

Bądź w kontakcie z Twoim domem gdziekolwiek jesteś!

Zdalnie wysyłana informacja o alarmie i zdalne sterowanie systemem alarmowym przy pomocy przekaźnika telefonicznego. Przekaźnik telefoniczny, coraz częściej umieszczany w instalacjach, umożliwia aktywny kontakt z systemem alarmowym. W przypadku włamania lub usterki technicznej wysyła on natychmiast informację alarmową na telefon stacjonarny, komórkowy lub do centrum monitoringu. Można go również wywołać, by porozmawiać z mieszkańcami, lub też aby sterować włączaniem i wyłączaniem instalacji.

Zdalne sterowanie alarmem dzięki aplikacji mobilnej Delta Dore. Aplikacje mobilne Delta Dore pozwalają na użycie smartfonu lub tabletu do sterowania całym systemem alarmowym jak również resztą systemu automatyki domu inteligentnego zdalnie i bezprzewodowo: oświetleniem, roletami, ogrzewaniem, bramą wjazdową, bramą garażową itp..

Powrót na górę strony
PL