Produkty umożliwiające
oszczędność energii oraz zwiększające
konfort and in zamieszkania

Co trzeba wiedzieć aby
Imprimer Envoyer a un ami

Ochrona pomieszczeń firmowych

Z uwagi na fakt, iż brak dyspozycyjności narzędzia pracy stanowi zagrożenie dla działalności małych i średnich firm, ochrona ich pomieszczeń przed kradzieżą i aktami wandalizmu ma strategiczne znaczenie.

Jeżeli chodzi o pomieszczenia firmowe, występują różne technologie antywłamaniowego systemu alarmowego. Wybór technologii i elementów, jakie należy umieścić w systemie są zależne od:
- charakterystyki miejsca: nowe lub nie, powierzchnia, liczba pomieszczeń, otoczenie...
- od ich zawartości: wyposażenie i/lub towar
- od sposobu ich użytkowania i wykorzystania: godziny otwarcia, liczba pracowników lub osób przebywających w pomieszczeniach...

Alarm radiowy - konieczny w pomieszczeniach firmowych

Z uwagi na fakt, że radiowe systemy alarmowe mogą deklarować taki sam poziom certyfikacji co systemy przewodowe lub typu bus, nadają się one doskonale do montażu w pomieszczeniach firmowych: gabinety lekarskie i inne wolne zawody, szkółki firmowe, magazyny...

Alarm radiowy jest gwarancją:
- systemu alarmowego, którego poziom jakości jest uznawany przez towarzystwa ubezpieczeń,
- szybkiego montażu, bez kabla, co nie powoduje przerw w prowadzonej działalności,
- nieskomplikowanej możliwości rozbudowy systemu: możliwość przenoszenia lub dodawania elementów w zależności od przebiegu zagospodarowania pomieszczeń.

W pomieszczeniach dzielonych jeden system alarmowy może zapewniać ochronę każdej ze stref, jak gdyby każda z nich posiadała odrębny alarm. Kiedy nadzór we wszystkich strefach jest aktywny, strefy wspólne (korytarze, przedpokoje, sanitariaty) również przechodzą automatycznie do trybu nadzoru.

>>> Poznaj gamę Alarm radiowy

 

Staranny wybór elementów sterujących

Brelok RIFD, brelok-pilot, klawiatura z kluczem, klawiatura cyfrowa jedno- lub wielokodowa, z ekranem lub bez – istnieje wiele elementów sterujących systemem alarmowym, które można łączyć zez sobą, by dostosować instalację do profilu użytkownika.

Zdalnie wysyłana informacja o alarmie i zdalne sterowanie systemem alarmowym przy pomocy przekaźnika telefonicznego

To peryferyjne urządzenie umożliwiające utrzymywanie aktywnego kontaktu z systemem alarmowym, przekaźnikiem telefonicznym, okazuje się być niezbędnym w firmie. W przypadku włamania lub usterki technicznej wysyła natychmiast informację alarmową do centrum monitoringu lub po prostu na telefon komórkowy lub stacjonarny. Można go również wywołać, by porozmawiać z osobami przebywającymi w pomieszczeniach, również by sterować włączaniem i wyłączaniem instalacji.

Zasięgnij porady instalatora Delta Dore, który udzieli odpowiedzi uwzględniając konfigurację instalacji i potrzeby użytkownika.

>>> Informacja o danych instalatora

To proste, a to przecież jest Domotyka!
PL