Produkty umożliwiające
oszczędność energii oraz zwiększające
konfort and in zamieszkania

Co trzeba wiedzieć aby
Imprimer Envoyer a un ami

Dodawanie dodatkowego wyłącznika służącego do sterowania oświetleniem

Posiadasz wyłącznik oświetlenia w pobliżu drzwi prowadzących do pokoju i chcesz dodać jeszcze jeden w pobliżu wezgłowia łóżka? Możesz dodać jeden lub kilka wyłączników oświetlenia bez konieczności układania nowego kabla i, co się z tym wiąże, bez niszczenia wystroju wnętrza.

Możliwe jest utworzenie funkcji wyłącznika schodowego

Aby utworzyć taki sam system jak system schodowy lub zdalnie sterowany, ale bezprzewodowy wyłącznik, wystarczy wyposażyć istniejący wyłącznik w mały odbiornik radiowy umieszczany w puszce montażowej i dodać nowy wyłącznik sterujący w dowolnym miejscu.

Wraz z instalatorem można wybrać taki sam wyłącznik, jak pozostałe zamontowane wyłączniki i wyposażyć go w miniaturowy nadajnik, który należy ukryć w murze za wyłącznikiem. Inną alternatywą jest wybór wyłącznika « zdalnie sterowanego » z wbudowanym nadajnikiem.
 

 

W oparciu o taką samą zasadę można z łatwością utworzyć w różnych miejscach punkty sterowania tym samym oświetleniem.

>>> Poznaj zestaw Oświetlenie wahadłowe

>>> Patrz aplikacja « Oświetlenie wahadłowe »

 

Istnieje możliwość uzupełniania instalacji przy pomocy dodatkowych akcesoriów, by była ona bardziej funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu, na przykład takich jak czujnik obecności, który umożliwia sterowanie oświetleniem w korytarzu.

Wyłącznik wahadłowy, wyłącznik zdalnie sterowany, zmiana... dostępne są różne rozwiązania sterowania oświetleniem. Zasięgnij porady instalatora Delta Dore, który udzieli odpowiedzi uwzględniając rozmieszczenie instalacji i potrzeby użytkownika.

 
 


>>> Informacja o danych instalatora

To proste, a to przecież jest Domotyka!

 

PL